2.04.2013

Zapraszamy na akredytowane szkolenie PRINCE2® Foundation


PRINCE2 (Project In a Controlled Environment, czyli Projekt w sterowanym środowisku) jest to metodologia zarządzania projektami niezależnie od ich wielkości i rodzaju. Metodykę daje się zastosować zarówno w mikroprojektach, w których pracują dwie osoby, jak i w projektach-gigantach budowy elektrowni jądrowych. Podstawową zaletą jest duża elastyczność i możliwość adaptacji do zespołu oraz różnego poziomu skomplikowania.

Szkolenia skierowane są szczególnie do kierowników projektów, członków zespołów projektowych, osób nadzorujących projekt oraz innych osób, które chcą się rozwijać zawodowo w zakresie zarządzania projektami. Szkolenie kończy się akredytowanym egzaminem oraz (w przypadku pozytywnego wyniku egzaminu) otrzymaniem międzynarodowego certyfikatu poświadczającego znajomość metodyki PRINCE2 na poziomie Foundation.

Zapraszamy na najbliższe szkolenia w terminach: 15.04.2013-17.04.2013 oraz 27.04.2013-29.04.2013, organzowane na terenie Wyższej Szkole Mechatroniki w Katowicach. 

Organizatorem szkoleń jest akredytowana firma PositivePro Sp. z o.o.Zapraszamy na naszą stronę na Facebook'u Facebook | Zastrzeżenia prawne | Mapa strony