7.10.2011

BSI Associate Program Consultant


Zespół konsultantów firmy 2Business Consulting Group, od wielu lat specjalizuje się we wsparciu biznesu w obszarze przygotowania i wdrożenia Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, zgodnych z normą ISO27001.

Dbając o najwyższy poziom kompetencji i profesjonalizmu naszego zespołu, a także przykładając dużą wagę do popularyzacji w środowiskach biznesowych tematyki Bezpieczeństwa Informacji, od dawna wspieramy się wiedzą i doświadczeniem polskiego oddziału firmy The British Standards Institution (BSI).

Jest nam niezwykle miło poinformować, że we wrześniu 2011 r. firma 2Business, jako 338 firma na świecie została zaliczona do ogólnoświatowego prestiżowego programu Associate Consultant Programme (ACP) firmy BSI. Udział w programie ACP jest dla nas tym bardziej wartościowy, że stanowi potwierdzenie uznania przez firmę BSI, zespołu 2BCG jako grupy fachowych i wysoko kompetentnych profesjonalistów, w dziedzinie bezpieczeństwa informacji.

Associate Consultant Programme (ACP) realizuje nową koncepcję firmy BSI w zarządzaniu relacjami z partnerami oferującymi usługi doradcze. Kilka ostatnich lat firma BSI poświęciła na budowę zespołu profesjonalnych partnerów, wspierających misję popularyzacji wiedzy o normach systematyzujących wdrożenia Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (ISO27001), Zarządzania Usługami IT (ISO20000) oraz Zarządzaniem Ciągłością Działania (BS25999).Zapraszamy na naszą stronę na Facebook'u Facebook | Zastrzeżenia prawne | Mapa strony